Kontakt

Jeżeli chcesz o coś zapytać, lub masz jakąś propozycję, możesz śmiało pisać na mój mail. Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. W przypadku mniejszych spraw pytania można zadawać poprzez komentarz pod tą stroną.

10 komentarzy:

 1. Hej! Niedawno założyłam bloga i mam pewien kłopot, nie wiem jak utworzyć to jakby menu, ze stroną główną itd. Czy mogłabyś mi wyjaśnić jak to zrobić? Byłabym bardzo wdzięczna. :* Pozdrawiam :)
  Efektowna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowe menu możesz utworzyć w zakładce "Układ", gdzie pod sekcją z nagłówkiem powinnaś mieć napis "dodaj gadżet". Tam masz dwie opcje: "Strony", czyli pasek zakładek pokazujący wszystkie strony na blogu (tzn. "strona główna" i jakie tam strony dodasz np. w moim przypadku "kontakt"). Druga opcja to "Etykiety", czyli pasek zakładek w którym możesz posortować posty i każda kategoria (etykieta) będzie osobną zakładką w pasku zakładek (etykiety przypisujesz bezpośrednio przy edycji posta) Druga opcja nie umożliwia jednak dodania zakładki "strona główna" do pasku zakładek. Można to rozwiązać tworząc osobną kategorię (etykietę) o nazwie "strona główna" i prócz właściwej kategorii dodać ją do każdego posta. Pasek zakładek, który ja posiadam miesza obie opcje, ponieważ jest bazowany na Html'u. Nie potrafię wytłumaczyć Ci, jak go zrobić, bo robił go dla mnie ktoś inny, a sama nie wiele miałam w tym udziału. Jeżeli chciałabyś zrobić unikatowy pasek mogę Ci podesłać tutorial, ale nie jest to taki pasek, jak ja mam: http://hafija-background.blogspot.com/2012/04/pasek-zakadek-z-aktywnymi-przyciskami.html#.VKb1TCuG_To
   Mam nadzieję, że chociaż trochę Ci pomogłam i nie zgubiłaś się w moim "monologu". W razie czego pytaj :)
   Ps: kształt pasku zakładek zależy od wybranego szablonu wyglądu bloga.
   Ps2: Na stronie, którą Ci wysłałam jest więcej przydatnych tutoriali- poszperaj :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję, mam nadzieję, że się uda i dziękuję również za to że poświęciłaś tyle czasu na tłumaczenie :*

   Usuń
 2. I jak zrobiłaś jakby nagłówek z twoim logo, że nic nie wystaje, jest wpasowane w tło, bo u mnie nie wychodzi :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie do końca wiem, o co Ci chodzi, czy o tło jako brązowy obraz, czy jako biały pasek wypełniający zawartość bloga. Mój nagłówek jest w formacie PNG, który umożliwia zapisanie "przeźroczystości". To, co widać na blogu (tzn. pół okrągły nagłówek), to tak naprawdę zwykły, prostokątny plik. To czego nie chcę, by było widoczne zastępują "przeźroczystością", dzięki czemu widać tło strony (to brązowe). Do stworzenia pliku z "przeźroczystością" nie można użyć Painta, ale program na warstwach, ponieważ Paint nie posiada fizycznie takiej opcji. Jeśli chodzi Ci o to, że nagłówek wpasowuje się w białe tło strony, to już wyjaśniam. Mój blog fizycznie nie ma tego typu tła, a biały pasek jest częścią kodu Html z wyliczoną szerokością- tak, jak nagłówek. o raz kolejny nie jestem Ci zbytnio w stanie pomóc z tym, bo to również zrobiłam z pomocą kogoś innego, a sama to średnio rozumiem. Pokombinuj z różnymi szablonami wyglądu strony. Z niektórymi będzie Ci łatwiej uzyskać wybrany efekt :)

   Usuń
  2. Jeszcze raz dziękuję, bardzo mi pomogłaś :*:)

   Usuń
 3. Mam pytanko bo jakich kredek uzywasz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faber Castell Polychromos 120 kol. Okazjonalnie BIC, Lyra :)

   Usuń
 4. Jak dokładnie wysyłać prace na wyzwanie tygodnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wrzucić w komentarzu pod filmem link do rysunku np. na instagramie, deviantarcie, ew. na stronach hostingowych typu zapodaj.net, można też wysłać do mnie bezpośrednio na maila. Od następnego filmu będzie do tego osobna skrzynka pocztowa :)

   Usuń