piątek, 2 lutego 2018

[Tutorial] Dłonie i stopy

Ach, jaki piękny dzień! Ptaszki śpiewają, kwiatki kwitną, a ja zapuszczam się w piekielne tereny jednej z największych zmór artystów na całym świecie. Proszę państwa... dłonie!


Przyznam, że wahałam się długo nad zrobieniem tego tutorialu, bo bałam się, że sama nie dam rady odpowiednio narysować materiałów do niego. W końcu dość niezręcznie jest, gdy pokazuje się technikę robienia czegoś, co w sumie nie wychodzi aż tak dobrze. Wiele osób jednak chciało zobaczyć podobny film, więc postanowiłam podzielić się swoją dotychczasową wiedzą
i wyciągnąć do nich pomocną dłoń. Ostatecznie efekt końcowy jest według mnie satysfakcjonujący i uważam, że całość udało się dość zręcznie wytłumaczyć. Zdążyłam już nieco odwyknąć od robienia tutoriali, choć jak pomyślę sobie, że wcześniej moje "poradnikowe" serie kończyły się na jednym odcinku, to umyślę, że teraz nie jest aż tak źle.
https://www.youtube.com/watch?v=MkRt4mY4_R0
Czy wspominałam już, że pod koniec takiego posta z filmem nigdy nie wiem, co napisać? Jakby co, wspominam jeszcze raz. Mam jednak nadzieję, że mój podręczny poradnik Wym się spodobał, a tym czasem będę kończyć Trzymajcie się i część.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz