piątek, 26 stycznia 2018

[Szkicownik] Przegląd 1

Cześć i czołem! Jedną z rzeczy, których do tej pory nigdy mi się nie udało zrobić jest wypełnienie w 100% jakiegoś zeszytu. Dziś jednak odblokowałam to osiągnięcie i po raz pierwszy chciałabym zaprezentować przegląd szkicownika.


Jest to spora odmiana od mojego standardowego stylu rysownia, gdyż w szkicowniku skupiłam się głównie na ćwiczeniach i pseudo- realistycznych tworach. Uważam, że takie doświadczenia są również niezbędne przy nauce rysowania, a jednocześnie rysowanie wyłącznie w kreskówkowym stylu potrafi się w którymś momencie znudzić. Przegląd prezentuję w formie filmu z narracją, jako że wersja pisemna stałaby się pewnie epopeją na kilka stron.
https://www.youtube.com/watch?v=hNg-KhsR9us
Mam nadzieję, że nie skończy się na tym, iż będzie to ostatni szkicownik, jaki uda mi się skończyć, bo znając mnie, jest takie spore prawdopodobieństwo. Chętnie bym jednak zrobiła jeszcze kiedyś podobny film, bo przyjemnie jest sobie po prostu pogadać o różnorakich ćwiczeniach rysunkowych. Tymczasem dziś to by było na tyle, więc ja będę kończyć Trzymajcie się i cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz