piątek, 5 stycznia 2018

[Grafika] Cyber Girl Remake

Dzień dobry! Powracam dzisiaj do mojego małego upodobania robienia co jakiś czas remake'ów starszych prac. Tym razem zgodnie z decyzją chatu na świątecznym livie cofnęłam się do 2015 z odświeżoną wersją tej pracy: Klik!


Mimo że nie wiążę żadnych głębokich emocji z oryginalnym rysunkiem, to bardzo bardzo przyjemnie przerabiało mi się cały projekt postaci na mój aktualny styl (szczególnie, że oryginał był stworzony na Lilla Lou). Miałam jednak spory problem ze zmuszeniem się do pracy, bo proces jej powstawania uświadomił mi, jak bardzo wtórny stał się dla mnie mój styl rysowania. Doszłam tym samym do wniosku, że muszę nad tym popracować i że chyba najwyższa pora pozmieniać trochę swoją kreskę.

Przyznam, że po skoczeniu tej pracy nie byłam z niej prawie wcale zadowolona. Zadziałała tutaj jednak jakaś dziwna zależność wsteczna, bo o ile zazwyczaj im dłużej patrzę na rysunek, tym bardziej mi się nie podoba, o tyle tutaj zauważyłam coś zupełnie odwrotnego
i w ostatecznym rozrachunku uważam ilustrację za udaną. Mimo wszystko i tak będę musiała się w najbliższej przyszłości rozglądnąć za jakimiś nowymi elementami, które mogę zaimplementować do mojego stylu, choć chyba mam już kilka pomysłów...

Dzisiaj to by było na tyle. Jestem bardzo ciekawa, czy ktoś jeszcze pamięta oryginalną pracę w dacie jej publikacji. Trzymajcie się i cześć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz