piątek, 22 grudnia 2017

[Promarker] Kartki Świąteczne

Ho ho ho! Dzisiaj będziemy w klimacie świątecznym. Kartki świąteczne nie wychodzą z mody chyba nigdy (oprócz całej reszty roku, kiedy nie ma Świąt), więc tym razem postanowiłam  podpiąć się pod ten zwyczaj
i robić coś ciekawego.


Przygotowałam dwie kartki: z reniferem
i z elfami. Główne założenie było takie, żeby zrobić kompozycję, która pozwoli mi jak najwięcej rysować i jak najmniej naklejać. Zasadniczo uważam to przedsięwzięcie za udane, choć oczywiście nie obyło się bez kilku warstw wycinanek.

Muszę w najbliższej przyszłości machnąć kilka prac tradycyjnych, bo po 1. czuję się trochę wypalona do rysowania na komputerze, po 2. zwyczajnie stęskniłam się za kolorowaniem markerami. Robienie tych kartek tym bardziej mi to uświadomiło, a że mam teraz odpowiedni sprzęt do nagrywania, nie muszę się już martwić o techniczną stronę takich prac.

Bardzo się cieszę z tego, jak wyszły te kartki, szczególnie biorąc pod uwagę, że zawsze, kiedy mam do czynienia z podobnymi aktywnościami,, końcowy efekt wydaje mi się strasznie "pusty". Tutaj co prawda również nie ma przesadnej szczegółowości, ale wydaje mi się, że całość jest dość estetyczna.

Jestem bardzo ciekawa, czy Wy robicie kartki świąteczne i jeśli tak, to jakie techniki najbardziej Wam odpowiadają. Tymczasem ja  wracam do ubierania choinki, także trzymajcie się i Wesołych Świąt!

https://www.youtube.com/watch?v=6Lvu6YKGx2M

2 komentarze: