piątek, 15 grudnia 2017

[Grafika] Fanart Star Wars: The Last Jedi

Cześć! Zgadnijcie, jaki film dzisiaj wchodzi do kin? Nie mogłam się już doczekać nowych Gwiezdnych Wojen, więc z tej właśnie okazji postanowiłam przygotować, a jakże, fanart.


"Halo, Sarawi, na Ninjago zrobiłaś wielką tapetę, a na Star Wars takie coś?!" - tak w sumie sama się nad tym zastanawiałam. Powód jest prosty: w pierwotnym zamyśle chciałam zrobić sobie z tego plakat. A co z tego wyjdzie, to już zupełnie inna bajka.

Na ilustracji oczywiście Rey i Kylo Ren. Chciałam odtworzyć to, jak wyglądają na jednym z plakatów nowej części filmu, więc musiałam sobie poszukać zdjęć referencyjnych do tej odsłony. Nie jestem pewna, czy udało mi się wszystko dobrze odwzorować, szczególnie, jeśli chodzi o stroje. Prawdopodobnie tego dowiem się dopiero po wizycie w kinie.

W tej pracy postawiłam na minimalizm. Tło ograniczyłam do umownego galaxy, co z resztą było najczęściej sugerowanym rozwiązaniem podczas lajwa z tego rysunku. Skupiłam się raczej na postaciach i wydaje mi się, że wyszła mi z tego w miarę symetryczna kompozycja, co biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia ze Star Wars, gdzie fabuła jest w każdym możliwym aspekcie symetryczna, pasuje bardzo fajnie. Mój wewnętrzny perfekcjonista jednak troszkę płacze, bo nie wyszło mi narysowanie mieczy świetlnych idealnie równolegle. Będę teraz nad tym się użalać, dopóki mnie nie najdzie ochota, by to poprawić.

Dzisiaj to by było na tyle. Chciałam na sam koniec dodać jakiegoś suchara, ale coś mi nie wyszło. Zrobię co w mojej mocy, by następnym razem to poprawić. Zatem trzymajcie się i niech moc będzie z Wami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz