piątek, 17 listopada 2017

[Grafika] Rysunek w Paincie myszką

Dzień dobry! Wielokrotnie mieliście już podstawy by podejrzewać, że w głębi serca jestem trochę masochistką. Moje wewnętrzne potrzeby samookaleczenia uskuteczniam jednak w sposób dość nietypowy, w tym przypadku objawiał się on na przykład w formie wykonania rysunku w Paincie za pomocą myszki.

Pierwsze wyzwanie w tym programie, jakie wykonałam, było bardzo ciekawym i równie bolesnym doświadczeniem. Ku mojemu zaskoczeniu jednak, praca z myszą komputerową nie była aż tak potworna, jak mogłoby się spodziewać. Co prawda kilka razy chciałam wszystkim rzucić o ścianę, lecz pozytywnie mnie zaskoczyło, jak precyzyjnie mogę manewrować tym szatańskim narzędziem, jeżeli odpowiednio przybliżę obraz. Jednocześnie zdaje mi się, że doszłam do lekkiej wprawy jeżeli chodzi o samo posługiwanie się programem. Moje odczucia bowiem były tym razem o wiele bardziej sympatyczne.

Jeżeli chodzi o sam temat pracy, to powoli rozbudowuję moją bibliotekę ilustracji z uniwersum, nad którym sobie pracuję. Po raz kolejny już zdecydowałam się na scenę wyjętą zupełnie z kontekstu, tym samym ciężko wytłumaczyć, co właściwie robi bohater pracy. Kiedyś pewnie sama się dowiem. Dzisiaj natomiast to by było na tyle. Oczywiście jak zawsze zapraszam Was też do obejrzenia speedartu z tej pracy, tymczasem ja się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)

https://www.youtube.com/watch?v=MpLP0dWDa8c&t=4s

1 komentarz:

  1. Wow obejżałam! Ale że w paincie!? Przecież to niemożliwe że tak pięknie ci wyszło!! JESTEŚ WIELKA!! -----> Wiktoriaz1

    OdpowiedzUsuń