piątek, 10 listopada 2017

[Grafika] Rodzina Ćwirów - Fanart The Sims 4

Cześć! Strasznie niewyrobiona dzisiaj jestem, więc po "drobnej" obsuwie prezentuję skończony portret rodziny Ćwirów
z The Sims 4.
W zeszły piątek w ramach odcinka zorganizowałam livestreama, na którym przez ok. 2,5 godziny rysowałam na żywo własnie tą pracę. Choć może rysowanie to zbyt dużo powiedziane, bo stream szybko przemienił się w jeden wielki Q&A i w trakcie tego czasu zdążyłam naszkicować zaledwie zarysy głów postaci. Sam temat pracy był wynikiem ankiety którą przeprowadziłam, więc kolejnym zadaniem było szybkie wymyślenie, jak poradzić sobie z wybranym kierunkiem.

Rodzina Ćwirów to jedna z bardziej interesujących familii w grze. Jej członkowie w różny sposób przewijają się przez wszystkie części i tworzą interesującą historię. Ja za wzór obrałam wersję z czwartej części serii, głównie ze względu na dość rysunkową stylistykę, w jakiej utrzymany jest oryginał. Pomogło mi to w nakreśleniu tych postaci we własnym stylu. Tylko że... Bella ma za dużą głowę :P

Z pewnością w przyszłości będę robić więcej live'ów, natomiast będą się one już raczej odbywać poza głównym schematem publikacji, gdyż m.in. nie mam do nich jak napisać żadnego posta. Ogólnie to świetnie się bawiłam rysując na żywo, pomimo iż na początku było to dość stresujące. Dzisiaj natomiast to by było na tyle, zatem trzymajcie się i cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz