wtorek, 31 października 2017

[Grafika] Halloween

Cześć! Dzisiaj Halloween! Z tej okazji uznałam, że muszę machnąć jakiś pseudo- special i wrzucić posta o takiej też tematyce. Na sam początek zaczniemy małym tematycznym sucharkiem:
Dlaczego duchy lubią korzystać z wind?
Bo podnoszą je na duchu!

Ale na tym rysunku na duchach się nie skupiałam, uskuteczniłam za to pomysł, który mi od dłuższego czasu chodził po głowie, mianowicie człowieka z dynią na głowie tańczącego z czarownicą. Skąd taki pomysł? W zasadzie nie wiem. Jakaś przejściowa "romantyczna" faza? Zawsze powtarzam : nie ufajcie ludziom z dyniami na głowie!

W tym roku jak nigdy wcześniej daję się ponieść zabawowej atmosferze, mogę wiec śmiało powiedzieć, że pierwszy raz w życiu będę obchodzić to "święto". Przygotowałam sobie nawet wybitną dekorację z dyni (polegającą na dorysowaniu uśmieszku markerem :P), także przygotowania zaiste wybitne.

W ten piątek natomiast planuję zorganizować livestream z rysowaniem. Jestem bardzo ciekawa, jako to wyjdzie, bo jeszcze nie próbowałam takiej formy.Dzisiaj to by było w zasadzie na tyle, także niestandardowo pożegnam się inaczej: Wesołego Halloween!

https://www.youtube.com/watch?v=hXzP0yS_fjI

1 komentarz:

  1. Świetna praca, bardzo lubię takie z dopracowanym tłem :) Podoba mi się ta dbałość o szczegóły i kolorystyka, która nadaje klimatu pracy. Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń