piątek, 15 września 2017

[Grafika] Latające wyspy

Cześć!  Ostatnio same tylko tutoriale, informacje i inne takie, przydałoby się w końcu zabrać za jakiś sensowny rysunek. Dzisiaj będzie taka zupełnie randomowa, bajkowa ilustracja, bo w zasadzie dlaczego nie?

Nie wiem w zasadzie, skąd wytrzasnęłam ten pomysł, tak jakoś po prostu się pojawił. Miałam ochotę na coś baśniowo/bajkowego, z latającymi wyspami i magicznymi stworzeniami.
Pracę zaczęłam szkicować na kartce, ale coś mi ostatnio techniki tradycyjne nie wychodzą tak jak trzeba, chyba z wprawy wyszłam. Poza tym miałam straszny problem z kolorami i ostatecznie nawet kiedy przerobiłam już szkic na wersję digital nie mogłam dobrać odpowiednich barw. Myślę jednak, że warto było się trochę pomęczyć bo poskutkowało to paletą zupełnie inną od tych, w których lubuję się zazwyczaj.

Poza tym po raz kolejny testowałam kolorowy lineart i naprawdę jestem mega pozytywnie zaskoczona, jaką dużą różnicę robi on przy rysunkach. Co prawda pewnie minie jeszcze sporo czasu, zanim się do niego przyzwyczaję, ale myślę, że gra jest warta świeczki.

Na kanale zapowiadałam ostatnio Q&A i uznałam, że speedart z tej pracy będzie dobrą okazją do realizacji tego pomysłu. Jeżeli natomiast chodzi o posta, dzisiaj to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

https://www.youtube.com/watch?v=JX1RXq-vqTw&feature=youtu.be

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz