piątek, 22 września 2017

[Grafika] Fanart Lego Ninjago

Dzień dobry! Powoli uzupełniam swoją kolekcję tapet i dzisiaj z okazji premiery filmu Lego Ninjago zebrało mi się na fanart z tej właśnie bajki. W zamierzchłych czasach pojawiło się na moim blogu kilka podejść do tego tematu, raczej niezbyt widowiskowych, tym bardziej zadowolona jestem z tego, jak tym razem udało mi się ugryźć temat.

Ninjago to taka dziwna bajka, która z każdym odcinkiem zaskakuje mnie absurdem a jednocześnie nie potrafię jej znielubić. Podobają mi się ciekawe projekty postaci, lokacji i różne interesujące rozwiązania fabularne, choć te również są często pełne dziur. Na film mimo wszystko czekałam z niecierpliwością i postanowiłam w oparciu o niego przygotować tą pracę.

Bardzo mnie cieszy pojawienie się w filmie Lorda Garmadona, jako że był to mój ulubiony antagonista z serialu animowanego. Na jednym z plakatów filmowych widziałam walkę pomiędzy nim a Lloydem (zielony ninja) i uznałam, że to dobra podstawa do rysunku. Mimo to oprócz ogólnego pomysłu cała  praca w żadnym calu nie przypomina inspiracja bo zmieniłam wszystko, od rozmieszczenia bohaterów po tło i oświetlenie.

Świetnie się bawiłam rysując tą pracę i wreszcie udało mi się zrealizować satysfakcjonujący mnie fanart. Nie wiem czemu, ale zazwyczaj bardzo ciężko jest mi się zabrać do rysowania rzeczy, które lubię, choć mam mnóstwo gier, z których mam ochotę stworzyć fanarty. Dzisiaj to by było na tyle. Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)


https://www.youtube.com/watch?v=kiI5bG5MGLU&t=277s

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz