wtorek, 1 sierpnia 2017

[Tutorial] Manga Studio #1

Cześć! Dawno temu, w zamierzchłych czasach zmontowałam tutorial do programu Manga Studio (obecnie Clip Studio Paint). Później zapowiedziałam kolejną część tutorialu... która nie pojawiła się przez następne dwa lata. Kurczę, ale ten czas leci. Dzisiejszy film nie jest bezpośrednią kontynuacją, a raczej restartem, bo omówię bardzo podstawowe podstawy programu.

Tym razem zabrałam się to tego z w miarę ogarniętym planem, więc mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. W tym filmie poruszam jedynie najprostsze kwestie jak interfejs, widok i ustawienia pliku, także dla wielu osób będą to rzeczy już znane.

Tak jak wspomniałam w filmie, w kolejnych częściach mam zamiar zająć się bardziej konkretnymi aspektami, oczywiście jestem otwarta na wszystkie sugestie i pytania, bo ja co prawda mam przygotowany plan na kolejne filmy, ale jeżeli zaistnieje taka potrzeba, postaram się poruszyć też zasugerowane zagadnienia. Tymczasem ja już będę kończyć. Mam nadzieję, że tutorial Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz