piątek, 11 sierpnia 2017

[Promarker] 3 marker challenge


Witam i o zdrowie pytam! Pomyśleć, że prowadzę tego bloga już piąty rok i do tej pory ani razu nie zabrałam się za 3 marker challenge. Oczywiście kiedy o tym pomyślałam, nie mogłam dopuścić, by ten stan dalej trwał, więc dziś widzicie moje pierwsze (i pewnie nie ostatnie) podejście do wyzwania trzech markerów.

Szczerze byłam trochę zawiedziona kolorystyką, jaka mi się utrafiła. Liczyłam, że dam radę pomieszać różne kolory żeby spróbować uzyskać nowe a tu kicha: zielony, zielony i szary. No ale cóż, zdarza się :D Fakt faktem bez tego wyzwania nigdy nie narysowałabym tego, co widzicie powyżej.

Koncept był taki, że skoro wszystko w zasadzie będzie zielone, to mogę wykorzystać motyw zabawkowych żołnierzyków. Moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę. Pomysł królika doszedł dopiero później i myślę, że dodał pewien element komiczny do ilustracji. No a poza tym musiałam coś zrobić z tym szarym. Byłam zaskoczona, ile można zrobić z trzema markerami, bo jak już wspomniałam, nigdy wcześniej tego nie próbowałam. Do pracy użyłam też cienkopisu i białego żelopisu, bo lineartu sobie odpuścić nie mogłam :P

Co myślicie? Podołałam wyzwaniu? Z pewnością jeszcze kiedyś spróbuję z innymi kolorami, tymczasem dziś to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz