wtorek, 29 sierpnia 2017

[Grafika] Fanart z Wiedźmina

Cześć! Dawno nie było jakiegoś zwykłego rysunku, bez żadnych challenge'y czy testów. Dzisiaj za to będzie rysunek Geralta z Rivii... bo tak.

Kiedyś dawno temu taki koncept zasugerowała mi kuzynka, ostatnio natomiast pojawił się pomysł pod filmami na moim kanale. Co prawda ja zbytnio z Wiedźminem ani w formie książki, ani gry, nie miałam zbytnio do czynienia, ale w sumie stwierdziłam, że może to być spore wyzwanie (a miało nie być wyzwań...)

Z racji tego, że nie chciałam nic schrzanić, stwierdziłam, że najbezpieczniejszą opcją będzie zrobienie kreskówkowej wersji okładki trzeciej odsłony gry. Bo co można schrzanić rysując okładkę? Pewnie coś by się znalazło...
Zmieniłam jednak tło, uznałam, że nie chcę zostawić białego, więc zrobiłam jakiś nocny las z oświetleniem potencjalnego ogniska. Nie jest to najbardziej szczegółowe tło jakie w życiu zrobiłam, ale chyba działa.

To z czym mam zawsze straszny problem przy rysowaniu postaci to poziom szczegółów. Przy kreskówkowym, uproszczonym stylu z niektórych elementów muszę zrezygnować i nigdy nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Tym bardziej w takim przypadku, gdzie nie wiem, które szczegóły są istotne, a które nie. Powoli jednak chyba udaje mi się znaleźć jakiś kompromis.

Minie sporo czasu zanim wezmę się za kolejny fanart z czegoś, w czym się nie orientuję, bo co chwila się boję, że coś pochrzaniłam, pokręciłam i jest w zupełności nie tak, jak trzeba. Dzisiaj natomiast to by było w sumie na tyle. Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)
https://www.youtube.com/watch?v=_CtNTUYcHDo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz