piątek, 4 sierpnia 2017

[Grafika] Dwa księżyce

Hej ho! Ostatnio tak sobie testuję, robię wyzwania itd. i dawno nie miałam okazji zrobić jakiegoś prostego rysunku zupełnie bez powodu. Także dzisiaj postanowiłam, że to nadrobię, a przy okazji opowiem Wam trochę o moich planach na najbliższe kilka tygodni.


Plan był taki, że chciałam narysować postać na księżycu, miała się w coś wpatrywać i wszystko miało być rozmieszczone na planie koła. Tak jakoś wyszło, że w centrum tego "kompozycyjnego" koła wpasował mi się drugi księżyc. I tym oto sposobem są dwa. Koniec historii... wiem, wzruszająca, czyż nie?

Ilustracja nie miała być jakoś specjalnie szczegółowa, chciałam się przy niej trochę odprężyć... i nie wyszło, bo na każdym etapie o mało nie dostawałam szału... no i tak to się zawsze kończy.

Teraz co do moich planów... wyjeżdżam na wakacje, tym samym wraca "Akcja Wakacje" jak co roku. Tym razem jednak mam przygotowane też zwykłe posty, więc wpisy będą tak jak do tej pory pojawiać się regularnie, a prócz tego między nimi wrzucę pewnie kilka notek z rysunkami, ew. fotkami "krajobrazu" :D
Po wyjeździe zrobię pewnie przegląd wszystkich moich prac "wakacyjnych" łącznie ze wszystkimi szkicami, także tego również możecie się spodziewać za jakieś 2-3 tygodnie.
 Dzisiaj to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz: