piątek, 14 lipca 2017

[Tutorial] Anatomia człowieka

Tutorial, anatomia, poradnik, sarawi, sarawistudio
Dzień dobry! Dziś jest dla mnie dzień triumfalny, gdyż wreszcie po dwóch latach(!) zebrałam się do zrobienia jakiegoś tutorialu. Za każdym razem gdy się do tego zabieram powtarzam, że "tym razem przygotowałam się trochę sensowniej". Także powtórzę to jeszcze raz, może tym razem coś z tego wyjdzie.

Nie będę ukrywać, film z tutorialem Manga Studio dalej jest najczęściej komentowanym u mnie na kanale. Chciałabym, żeby ta seria skupiała się bardziej na podstawach rysowania niż konkretnych narzędziach, ale do tych pewnie też kiedyś przejdę. Tak jak wspominałam przy poście organizacyjnym, całość jest opisana na filmie, także ja się już nie rozpisuję i zapraszam do oglądania.Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na temat filmu bo przyznam mega długo próbowałam opracować to w miarę sensownie i to, co widzicie to najbardziej optymalna forma, jaką byłam w stanie uzyskać. Tak jak już wspomniałam, sam tutorial kieruję bardziej do osób rozpoczynających "przygodę z rysowaniem". Oczywiście zdaję sobie też sprawę, że są na blogu osoby, które opisane na filmie podstawy mają już w małym palcu i dlatego zapraszam też do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i metodami odnośnie rysowania postaci ludzkich. Dzisiaj to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

2 komentarze:

  1. Fajnie, że rozwijasz się na youtube, chętnie zostawię suba ;)
    Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy- bardzo urocza animacja i głos :P
    Filmik jest bardzo fajny, widać że musiałaś się bardzo dużo nad nim napracować :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlaczego takie świetne kanały nie powstawały, kiedy ja sama zafascynowana byłam digital artem? :D Tego mi wtedy brakowało...

    OdpowiedzUsuń