wtorek, 4 lipca 2017

[Info] Przemeblowanie!

Zmiany, pytania, plany, whatever, sarawi, sarawistudio
Ugh... dawno mnie tu nie było. Prawie zdążyłam zapomnieć, jak się pisze posty. W każdym razie cześć wszystkim! Ktoś tu jeszcze wchodzi? Dzisiaj będzie dużo nawijania na temat zmian, bo przez ostatnie dwa (w sumie trzy, ale jeden miesiąc mi gdzieś uciekł) miesiące nie próżnowałam, a wręcz przeciwnie, miałam ręce pełne roboty!
W skrócie wygląda to tak: Miałam ostatnimi czasy na tapecie ogromny projekt związany ze szkołą, który musiałam zrobić do końca maja. Poświęciłam więc cały swój czas na dokończenie pracy, aczkolwiek na tym się nie skończyło, bo potem jeszcze a to prezentacja tego, a to wycieczka, a to inne nie wiadomo co... Ostatecznie jednak miałam okazję trochę ochłonąć i popatrzeć na bloga... i doszłam do wniosku, że przydałby się mały remament. Tym samym przez ostatnie tygodnie pracowałam nad tym, jak by tu usprawnić całą tą organizację i wreszcie mam w miarę sensowny plan. Także przemeblowanie wyglądać będzie mniej więcej tak:

  • Regularność: Tak, wreszcie posty będą pojawiać się w równych odstępach czasowych. Co więcej, nowy harmonogram zakłada dokładną datę i godzinę każdego kolejnego posta:
    Od dzisiaj wpisy pojawiać się będą co tydzień we wtorki i piątki o godz. 18:30

  • Tematyka: Zależy mi na tym, żeby poszerzyć trochę kontent na blogu. Nadal są to rysunki, jednak chciałabym, by moje prace były bardziej różnorodne. Do tego mam w planach różne challenge, opracowania na temat różnych artystycznych tematów, recenzje czy nawet tutoriale.
    Ponadto plan zakłada, że na każdy z dwóch postów tygodniowo przypadnie już końcowy produkt tego, nad czym w danym czasie będę pracować, a tym samym w międzyczasie dodatkowo pojawiać się mogą W.I.P i inne krótkie formy. Takie posty będę osobno oznaczać i nie planuję się przy nich rozpisywać, a jedynie dopisać max 5 zdań do szybkiego podglądu aktualnej pracy.
  •  YouTube: Jak do tej pory do niektórych postów dodawałam link do SpeedArtów odnośnie konkretnych rysunków. Mam jednak zamiar bardziej rozbudować formę filmową, a tym samym do każdego pełnego posta pojawiać się teraz będzie film, w którym będzie nie tylko speedart, ale też mój komentarz, w którym staram się skupiać na troszkę innych aspektach rysunku. Poza tym nie wszystkie formy (jak np tutoriale) jestem w stanie dobrze przekazać w formie pisemnej, a tym samym w takich przypadkach główną treść będę opierać właśnie na filmie (a sam film wstawiać do posta). Tym samym zapraszam Was na mój kanał, na którym obecnie również panuje przemeblowanie: Klik!

Mam nadzieję, że taka organizacja Wam się spodoba. Oczywiście tam drobne korekty wyjdą w praniu, ale wszystko jest już wstępnie przygotowane więc nie ma się co martwić, że coś z mojej strony nie wypali. Po wakacjach plan się pewnie zmieni, bo taki harmonogram zajmuje naprawdę dużo czasu, ale nie ma się co przejmować na zapas. Jeśli macie jakieś sugestie to oczywiście zapraszam do dzielenia się nimi w komentarzach, ja tym czasem się z Wami żegnam. Trzymajcie się cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz