piątek, 7 lipca 2017

[Grafika] Little Angel

Rysunek, digital, grafika, ilustracja, bajka, kreskówka, postać, aniołek, dziewczyna, character design, sarawi, sarawistudio
Cześć! Dzisiaj wreszcie po tej meeega długiej przerwie przygotowałam gotowy rysunek. Przyznam się szczerze, że trochę mi już brakowało tego pisania, także mega się cieszę, że mogę wreszcie do tego wrócić. Ale przejdźmy już do tematu posta.

Wczoraj rzuciłam szybkie wyzwanie policzenia, ile aniołków rysowałam już w historii tego bloga. Dzisiejsza praca natomiast ma być moim trzecim podejściem do tej pracy: Klik!
Nie wygląda zbyt podobnie, co? No cóż, zdarza się. Ogólnie rzecz biorąc zamierzeniem nie było wierne odwzorowanie postaci, a jedynie inspiracja, bo postać postanowiłam zaprojektować od podstaw. Zwykła, długa suknia w tym przypadku wydała mi się zbyt nudna. Nie żałuję, nowe wydanie moim zdaniem dobrze pasuje do rysunkowego stylu.

Właśnie, stylu. Od ostatniego rysunku zamieszczonego na blogu trochę zmieniłam sposób rysowania, bo w końcu po jakimś czasie rysowania tak samo można się znudzić. Postawiłam na coś trochę bardziej rysunkowego i bardziej skupiłam się na twardym cieniowaniu. Jednocześnie jednak mam pewien cel, mianowicie koniec z pudełkowym tłem! Jeśli chcę się uczyć, muszę przestać chodzić na łatwiznę. Przez następne miesiące będziecie więc widzieć moje zmagania z żywiołami, krajobrazem i co się jeszcze napatoczy. Dzisiaj dość prosto, bo wato-cukrowe chmurki. Następnym razem będzie lepiej, obiecuję :P

Ogólnie podoba mi się nowy kierunek, jaki obrałam. Bardziej skupiam się na kolorach i konsekwencji w swoich rysunkach, jednocześnie planuję na przyszłe prace kilka eksperymentów. Tak jak zapowiedziałam, film odnośnie tej pracy znajdziecie na moim kanale. Ja tym czasem się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz