piątek, 21 lipca 2017

6 Pomysłów na rysunki

Hej ho! Dzisiaj będzie post, z którego sama bym w sumie mogła skorzystać, bo niejednokrotnie przyłapałam się na jęczeniu, ze nie wiem, co narysować. Rzadko jest tak, że jeśli nie ma się pomysłu na rysunek, wystarczy przyjąć sugestię w stylu "Narysuj drzewo". Pomyślałam jednak, że może dzisiaj podrzucę kilka moich własnych pomysłów, a nóż widelec któryś Wam się spodoba.


To będzie film bardziej eksperymentalny. Nie jestem pewna, czy taka forma się przyjmie. W każdym razie nie przekonam się, póki tego nie opublikuję. Robiłam wielką burzę mózgów do tego scenariusza i starałam się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Także zapraszam do oglądania (muszę przestać to pisać, w końcu w filmie mówię dokładnie to samo)

Tak samo jak w przypadku tutoriali, pracuję nad tym, żeby formuła tych filmów była w miarę optymalna, także bardzo zależy mi na Waszych sugestiach odnośnie tego, co ewentualnie zmienić w kolejnych materiałach. Oczywiście oprócz strony technicznej, mam też nadzieję, że same zaproponowane pomysły Wam się spodobały. Ktoś planuje może z któregoś skorzystać? Dzisiaj to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz:

  1. Wow, ale ty pięknie rysujesz...fajnie że filmiki wstawiasz w formie kreskówek, to czyni te filmy niezwykłymi.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń