środa, 1 marca 2017

[Cienkopis] Gitara w dłoni

dziewczyna, gitara, instrument, portret, muzyka, rysunek, drawing, girl with the guitar, music, lineart, inking, sarawi, sarawistudio, sarawi studio,
Hej! Na dzisiaj wygrzebałam trochę już starą pracę. Wciąż jednak liczę, że kiedyś ją skończę, a tymczasem z chęcią pokażę Wam jej W.I.P w postaci lineartu.

O ukończenie rysunku od dłuższego czasu męczy mnie kuzynka, bo to ona była modelką przy szkicowaniu. Strój, fryzura i rysy twarzy zostały zmienione ( ostatecznie praca przedstawia postać z mojego starego komiksu), potrzebowałam jednak pomocy przy poprawnym ułożeniu rąk. Sama co prawda posiadam gitarę, ale na niej nie gram, więc próbując rysować z głowy pewnie popełniłabym masę błędów, których tak udało mi się uniknąć. Do pracy chciałabym dodać jakieś związane z muzyką tło, tak, żeby przerobić pracę na format pionowy. Myślę, że byłoby to dobre rozwiązanie bo na ten moment całość wydaje się pusta.

W zasadzie dzisiaj to by było na tyle. Postanowiłam w środku tygodnia wrzucić taki pomniejszy post. Na następny raz szykuję pewną większą pracę. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

 1. Bardzo ładny lineart, fajnie, że miałaś modela, bo postać dzięki temu jest w naturalnym ułożeniu. Ja często proszę mojego syna, aby mi pozował, zazwyczaj kiedy chce narysować dłonie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No, nareszcie się doczekałam! Już nie będziesz narzekać, że suszę ci o to głowę :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo przyjemny szkic :) Fajnie, że miałaś modela, też lubię pracować w ten sposób.
  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń