piątek, 20 stycznia 2017

[Grafika] Podaj Dalej Challenge cz.7

time traveller, podróżniczka w czasie, czarodziejka, magia, zegar, czas, rysunek, drawing, digital, grafika komputerowa, podaj dalej challenge, pdc, sarawi, sarawistudio, sarawi studio,
Dzień dobry! Takiej przerwy już dawno na blogu nie było. Tym razem jednak wracam z kolejną dawką energii i nowymi pracami do pokazania, bo wbrew pozorom nie próżnowałam przez ostatni miesiąc.

Dzisiaj odświeżymy trochę temat Podaj Dalej Challenge (o którym wcale nie zapomniałam :D). Praca po lewej przedstawia postać Darii Pacholskiej.
Koncept był bardzo inspirujący i od razu przyszedł mi do głowy pomysł, jak go zrealizować. Planowałam trzymać się oryginału i zostawić całość w odcieniach szarości, jednak ostatecznie stwierdziłam, że przekręcę trochę kolorystykę w stronę sepii.
Myślę, że była to dobra decyzja. Generalnie z całości jestem zadowolona.
No i oczywiście jak zawsze przy rysowaniu cudzych postaci- mam nadzieję, że nic nie schrzaniłam :)
Speedpaint z rysunku znajdziecie oczywiście na kanale: Klik!

Jak dobrze pójdzie, to w najbliższym czasie powinno pojawić się całkiem sporo postów, w tym kilka dość nietypowych tworów, nad którymi ostatnio pracowałam. Mam nadzieję, że praca Wam się spodobała. Będę teraz starała się teraz trochę nadgonić z PDC. W każdym razie, trzymajcie się i cześć :)

6 komentarzy:

 1. Wow...to jest takie... ŚLICZNE *-*-*-**-**-*
  Po prostu zaniemówiłam... nie wiedziałam, że ta postać może być taka śliczna...nie... nie umiem wyrazić mojego zachwytu... WOW

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna praca *.* Jej klimat jest niesamowity ♥
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie pomyślałaś z tą sepią. Nie mogę się doczekać aż narysujesz również moją OC! :D
  drawdrawnow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli mój challenge nadal żyje *-*

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurcze, świetna jest ta postać, bardzo pomysłowa, klimatyczna i ma bardzo dobry światłocień. Sepia to był świetny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń