sobota, 17 grudnia 2016

[Promarker] Aniołek

Cześć. Jak tam? Czujecie już świąteczny nastrój? Ja w sumie nie bardzo. Nie widziałam jeszcze świątecznej reklamy Coca-Coli (prawdopodobnie dlatego, że nie oglądam telewizji...). Chciałabym dzisiaj pokazać Wam rysunek, który ostatnio zrobiłam do szkoły. Co prawda miałam go wrzucić już tydzień temu, ale dopiero teraz znalazłam chwilę na napisanie posta. Przy okazji trochę się poużalam, więc dzisiaj będzie trochę więcej tekstu.

Szczerze, nie jestem w pełni zadowolona z tej pracy. Co prawda sam szkic moim zdaniem wyszedł dobrze, ale niestety nie miałam wystarczająco dużo czasu by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Miał to być prezent dla księdza proboszcza, ale o zapotrzebowaniu na rysunek dowiedziałam się w niedzielę wieczorem, kiedy rysunek musiał być gotowy na wtorek. Ślęczałam nad nim w poniedziałek do północy a na końcu byłam tak zmęczona, śpiąca i poirytowana, że o mało nie zaczęłam rzucać markerami o ścianę. W dodatku miałam spory kryzys, bo wypisał mi się Blush, czyli najważniejszy odcień do kolorowania skóry i musiałam znaleźć jakiś substytut. Ostatecznie jednak nauczycielom praca się spodobała, więc anioła oprawiono w ramkę a mnie przypadła wybitna rola wręczania prezentu podczas uroczystej mszy. Generalnie było miło, sympatycznie, prezent się podobał więc w zasadzie skończyło się dobrze. W całej pracy najbardziej boli mnie niedopracowane tło. Chętnie spędziłabym nad nim jeszcze chociaż pół godzinki.


Z bardziej pozytywnych aspektów, był to dobry pretekst do poćwiczenia rysowania dzieci i w późniejszym czasie machnęłam parę innych szkiców, żeby trochę się wprawić (dzieci są trudne!). W każdym razie jestem bardzo ciekawa, co sądzicie o tej pracy. Tak jak ostatnio wspominałam, mam ostatnio natłok dużych projektów a tą pracę chyba mogę do nich zaliczyć. Powoli jednak kończę się ze wszystkich wywiązywać, więc może w Święta uda mi się wreszcie trochę nadrobić z postami. Na ten moment trzymajcie się i cześć :)

6 komentarzy:

 1. śliczny aniołek, życzę wesołych świąt! http://wiktoriaz1art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem aniołek wygląda bardzo ładnie, nie dziwię się, że się tak bardzo spodobał:) Faktycznie dzieci się trudno rusuje, tym bardziej podziwiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba, jest uroczy :) Zwłaszcza buzia słodziutka <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny aniołek :) Rzeczywiście dzieci są trudne do narysowania

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękny aniołeczek, najbardziej podobają mi się w tej pracy kręcone rude włoski, skrzydełka i twarz. Pozdrawiam i zapraszam: mischotta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń