niedziela, 20 listopada 2016

[Cienkopis] Świat w butelce W.I.P.

Cześć! Chciałabym pokazać Wam lineart pracy, nad którą ślęczę od dwóch tygodni. Mam przy tym spore urwanie głowy, bo równolegle pracuję też nad kilkoma innymi rzeczami. Wczoraj za to cały dzień spędziłam na dobieraniu kolorów do tego rysunku i jak na razie tyle z tego wyszło, że nic nie wyszło.

Praca jest nawiązaniem do wymyślonego świata, który od jakiegoś czasu sobie kreuję. Na dole rysunku można zauważyć postacie, których portrety rysowałam jakiś czas temu i są w ten czy inny sposób powiązane z tym uniwersum. Rysunek planuję wysłać na pewien konkurs i chciałabym dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Definitywnie powinnam zacząć więcej szkicować. Mam sporo pomysłów które w formie ołówkowej nadałyby się na osobne posty, ale zamiast tego ślęczę uparcie nad jednym rysunkiem (zupełnie zaniedbałam kurs rysowania smoków!). Porobiły mi się też zaległości w czytaniu innych blogów. Postaram się w najbliższym czasie to zmienić. Dzisiaj to by było na tyle. Jeśli macie jakieś sugestie co do kolorystyki, to byłabym wdzięczna, bo sama na razie nie jestem w stanie do niczego dojść. Trzymajcie się i cześć :)

4 komentarze:

 1. Wow, ale to fajne, takoe kreatywne i w ogóle. Zgaduje, ze ten konkurs to konkurs u elfika777? Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super lineart, też pomyślałam, że to konkurs u Elfika;) Sama chciała wziąć udział, ale mam na ten moment ledwo szkic:/

  OdpowiedzUsuń
 3. Baaardzo podoba mi się pomysł na pracę :) Wygląda tak bardzo magicznie, jak najbardziej moje klimaty. Nie mogę doczekać się skończonej wersji, na pewno będzie cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny, bardzo dopracowany rysunek! Zrobiłaś nim duży krok naprzód, zwłaszcza jeśli chodzi o dłonie. Jestem zachwycona już samym lineartem i jestem ciekawa jak będzie się prezentował w kolorach.
  Nie wiem, jakie kolory by tu pasowały, ale ja dałabym centrum światła w butelce, tak żeby rozprzestrzeniało się na wszystkie strony.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń