piątek, 30 września 2016

[Promarker] Zielony płomień

Hej ho! Ostatnio pojawiało się mnóstwo rysunków digital, a że nie można robić w kółko tego samego, dzisiaj dla odmiany mam Wam do pokazania rysunek Promarkerami.

W tym tygodnie znowu brakuje mi jakichkolwiek pomysłów. Zaczęłam więc pytać innych o to, co narysować. Muszę przyznać, że mam bardzo kreatywnych znajomych. Pierwotny koncept tego rysunku brzmiał "teleportująca się nauczycielka w stroju wiedźmy". Zaznaczę tutaj, że ostatecznie nie wzorowałam się na żadnej faktycznej osobie, ale bardzo spodobała mi się wizja pseudo-wiedźmy stojącej w magicznych "płomieniach"- czy jakoś tak. Miałam z tą pracą sporo problemów, bo zupełnie nie potrafię oddawać na papierze takich efektów jak skupisko światła, ogień czy inne "mistyczne zjawisko". Nadal uważam, że ten cały zielony ogień mógł wyjść o wiele lepiej, jednak mógł też wyjść o wiele gorzej, co stanowczo pokazały mi moje wcześniejsze próby na boku. Ostatecznie jestem (powiedzmy) usatysfakcjonowana...

I tak na dobrą sprawę napisałam już wszystko, co napisać miałam. W takim razie ja się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)

6 komentarzy:

 1. Super, że narysowałaś tym razem coś markerami! Praca jest bardzo ładna, moim zdaniem jedna z ładniejszych, ma w sobie to "coś", jakiś charakterek, który przykuwa uwagę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł fajny i wyszło fajnie :) Bardzo mi się podoba jej buzia, jest taka zła i jednocześnie słodka.Ja bym jedynie dodała trochę więcej cienia temu ogniu, ale może by postać w nim zginęła, więc jest dobrze jak jest. Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, bardzo oryginalny pomysł na rysunek :D Uważam że wyszło Ci to świetnie ;)
  Pozdrawiam
  Moment Of Dreams ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarownica super, zgadzam się z lazurą co do twarzy. Ubranie bardzo mi się podoba. A co do ognia to jest bardzo ładny, w moim wykonaniu bylaby to pewnie wielka zielona plama xD

  OdpowiedzUsuń
 5. UuUu... Fajne :D Te włosy.. ♥.♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Według mnie bardzo ciekawie wyszło, jest ten mistyczny klimat. Wiedźma ma fajnie narysowane miękkie włosy, podoba mi się też jak zaprojektowałaś strój.

  OdpowiedzUsuń