piątek, 30 września 2016

[Promarker] Zielony płomień

Hej ho! Ostatnio pojawiało się mnóstwo rysunków digital, a że nie można robić w kółko tego samego, dzisiaj dla odmiany mam Wam do pokazania rysunek Promarkerami.

W tym tygodnie znowu brakuje mi jakichkolwiek pomysłów. Zaczęłam więc pytać innych o to, co narysować. Muszę przyznać, że mam bardzo kreatywnych znajomych. Pierwotny koncept tego rysunku brzmiał "teleportująca się nauczycielka w stroju wiedźmy". Zaznaczę tutaj, że ostatecznie nie wzorowałam się na żadnej faktycznej osobie, ale bardzo spodobała mi się wizja pseudo-wiedźmy stojącej w magicznych "płomieniach"- czy jakoś tak. Miałam z tą pracą sporo problemów, bo zupełnie nie potrafię oddawać na papierze takich efektów jak skupisko światła, ogień czy inne "mistyczne zjawisko". Nadal uważam, że ten cały zielony ogień mógł wyjść o wiele lepiej, jednak mógł też wyjść o wiele gorzej, co stanowczo pokazały mi moje wcześniejsze próby na boku. Ostatecznie jestem (powiedzmy) usatysfakcjonowana...

I tak na dobrą sprawę napisałam już wszystko, co napisać miałam. W takim razie ja się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć :)

6 komentarzy:

 1. Super, że narysowałaś tym razem coś markerami! Praca jest bardzo ładna, moim zdaniem jedna z ładniejszych, ma w sobie to "coś", jakiś charakterek, który przykuwa uwagę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomysł fajny i wyszło fajnie :) Bardzo mi się podoba jej buzia, jest taka zła i jednocześnie słodka.Ja bym jedynie dodała trochę więcej cienia temu ogniu, ale może by postać w nim zginęła, więc jest dobrze jak jest. Pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, bardzo oryginalny pomysł na rysunek :D Uważam że wyszło Ci to świetnie ;)
  Pozdrawiam
  Moment Of Dreams ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Czarownica super, zgadzam się z lazurą co do twarzy. Ubranie bardzo mi się podoba. A co do ognia to jest bardzo ładny, w moim wykonaniu bylaby to pewnie wielka zielona plama xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie bardzo ciekawie wyszło, jest ten mistyczny klimat. Wiedźma ma fajnie narysowane miękkie włosy, podoba mi się też jak zaprojektowałaś strój.

  OdpowiedzUsuń