sobota, 10 września 2016

[Grafika] Podaj Dalej Challenge cz.4

Hej! Tą pracę już widzieliście, a właściwie lineart tej pracy. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam gotowy rysunek. Jak już wspomniałam ostatnio, jest to odpowiedź na nominację od biala.szafka.agi.

Szczerze, wczoraj liczyłam, że uda mi się skończyć ten rysunek. Trochę się jednak przeliczyłam, bo zajęło mi to ponad 3 godziny i ostatecznie po skończeniu było już tak późno, że nie było sensu tego publikować. Mimo to uważam, że było warto, bo jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Oczywiście nagranie z kolorowania rysunku znajdziecie na moim kanale: Klik!

No i dzisiaj to by było w sumie na tyle. Mam nadzieję, że praca Wam się spodoba. Zaraz zmienię tytuł bloga na "Podaj Dalej Challenge by Sarawi", bo już czeka mnie kolejny rysunek do zrobienia, tym razem z nominacji od Antie. Może następnym razem narysuję też jakąś swoją postać? Się zobaczy. Trzymajcie się i cześć :)

7 komentarzy:

 1. Wow, wspaniale zrobiłaś tę postać, piękne kolory, cieniowanie i kompozycja, na prawdę jestem pod wrażeniem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczne kolory i cieniowanie, zwłaszcza na włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żadko brakuje mi słów, ale dzisiaj to się stało. Super praca :D Strasznie dużo już tych prac zrobiłaś, jam jest jednak leń i nie chce mi się tyle rysować xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle źle napisałam "rzdko". Widać, że z polskim słabiutko xD

  OdpowiedzUsuń
 5. podoba mi się moja postać...i to bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie, podobają mi się zwłaszcza włosy i kwiatek za uchem:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna praca i te złote włosyyyyy! :3

  W wolnym czasie zapraszam do siebie: http://art-luna1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń