piątek, 23 września 2016

[Animation] Zamki na piasku

 
Tak się ostatnio zastanawiałam, czy ktoś jeszcze pamięta może moją animację "List-opad", którą publikowałam pod koniec zeszłego roku w ramach konkurs Cartoon Network. Cóż, jakby nie patrzeć od tego czasu sporo się u mnie na blogu pozmieniało, zanim jednak obejrzycie moje tegoroczne "dzieło", serdecznie zapraszam do poprzedniego filmu.
 
Ale w sumie wypadałoby trochę sprostować, o co w tym wszystkim chodzi. Już po raz drugi (chyba że był też wcześniej organizowany, ale nic mi o tym nie wiadomo...) Cartoon Network zorganizowało konkurs na stworzenie krótkiej animacji (góra 2 minuty), w ramach projektu "Studio Wyobraźni". Poprzednim razem była to moja pierwsza styczność z konkursem. W tym roku miałam już trochę wprawy, więc rysowanie animacji poszło mi nieco sprawniej, aczkolwiek dalej było to zajęcie bardzo czasochłonne. Generalnie nad filmem pracowałam całe wakacje (więc kiedy były duże przerwy między postami, to możecie się już domyślić, czym się zajmowałam :).

Konkurs oczywiście się już zakończył. Mój film zajął trzecie miejsce, z czego jestem naprawdę szczęśliwa. Swoją drogą nagrodą była kamera, więc jeśli wszystko dobrze pójdzie, być może będę w stanie nagrywać lepszej jakości filmy SpeedArt'owe. Gdyby kogoś interesował konkurs, podaję link do wyników: Klik!

Dzisiaj to by było na tyle. Mam nadzieję, że film Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)


6 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam, że tworzysz takie fajne animacje:) Gratuluje podium i wspaniałej nagrody:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Brawa za animacje, tym bardziej, że wiem jak czasochłonne i żmudne są animacje, też się kiedyś w to bawiłam. W ogóle, patrząc po Twoich pracach myślałam, że jesteś starsza :"D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjemna animacja :)

  https://roseaud.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale świtna animcja! Musiała być duża konkurencja skoro tylko (może dla ciebie "aż" :P) trzecie miejsce. Powinnaś robić ich więcej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Film jest naprawdę bardzo ciekawie zrobiony. Fajnie, że w tym roku wykorzystałaś tę samą postać :D
  Gratuluję tym bardziej, że wiem, jak czasochłonna jest animacja.
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń