wtorek, 30 sierpnia 2016

[Grafika] Podaj Dalej Challenge cz.2

Cześć! Dzisiaj kolejna część "Podaj Dalej Challenge". Na starcie chciałabym tylko wspomnieć, że bardzo się cieszę że spodobał Wam się mój poprzedni post z tym wyzwaniem i że wszystkie nominowane osoby zechciały wziąć udział :D

W tym poście w każdym razie odpowiem na nominację od pomysłodawczyni zabawy: Sprytnej Niteczki. Po lewej oczywiście widzicie moją interpretację jej OC. Tym razem klimaty dość mroczne. Pierwsza moja myśl gdy zobaczyłam tą postać: "można tutaj dać fajne efekty świetlne". Uważam, że osiągnęłam zamierzony efekt. Jedyny problem jest taki, że światło przysłania napis na ubraniu.
Mam nadzieję, że praca Wam się spodoba. Tym razem pominiemy nominacje, bo nominowałam już osoby w poprzednim poście a nie mam już żadnego pomysłu na następną postać xD
Oczywiście kolorowanie pracy również nagrałam: Klik!
Do wykonania pozostała mi nominacja od Nicole9 więc w najbliższej przyszłości pojawi się jeszcze jeden post z wyzwania. Prócz tego jestem w fazie szkicu paru pomniejszych projektów, zobaczymy które z nich nadadzą się do opublikowania :P Papa!

5 komentarzy:

  1. Nie mogę się nadziwić jakie to cudowne *.*

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, nominowałam cię do wyzwania rysunkowego "Podaj Dalej Challenge" (http://bialaszafkaagi.bloog.pl/id,355963321,title,Podaj-Dalej-Challenge-u-Sprytnej-Niteczki,index.html), jeśli masz ochotę wziąć w nim udział - zapraszam serdecznie, będzie mi bardzo miło! pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękna gra świateł, do tego mroczny i tajemniczy klimat. Lubię :)

    OdpowiedzUsuń