wtorek, 2 sierpnia 2016

[Cienkopis] Wiedźma z głuszy

czarna magia, magia, wiedźma, czarownica, czarodziejka, postać, fantasy, las, roślinność, rysunek, lineart,
Hej! Zrobiłam sobie ostatnio dwudniową przerwę od blogowania, musiałam trochę ochłonąć po wyzwaniu i codziennych postach. Nie znaczy to jednak, że próżnowałam. Dzisiaj jestem z powrotem i przygotowałam lineart nowej pracy.

Ten miesiąc zapowiada się w klimatach fantasy. Do tego rysunku co prawda zabierałam się z zamiarem narysowania anielicy, ale potem mi się odechciało i przyszło mi do głowy coś takiego :)
Mroczna magia, dużo roślinności i masa szczegółów. Właśnie: od kiedy ja robię dokładne tło? A pojęcia nie mam. Uznałam, że do tej pracy będzie niezbędne i uważam, że udało mi się osiągnąć zamierzony efekt.
Nie wiem na razie, czy będę kolorować ten rysunek. W każdym razie myślę, że najlepiej będzie to zrobić w formie grafiki komputerowej, czyli najwcześniej za dwa tygodnie, gdy wrócę z wyjazdu. Jeszcze nad tym pomyślę. Uważam natomiast, że jest to jeden z moich najlepszych szkiców w ostatnim czasie. Jednak o wiele przyjemniej się rysuje kiedy czas nie goni.
W najbliższym czasie możecie się spodziewać przynajmniej kilku kolejnych prac w podobnym stylu. Bardzo spodobało mi się konturowanie szczegółowych prac i już przymierzam się do kolejnego rysunku. Na ten moment to tyle. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

 1. Praca naprawdę świetna, więc mam nadzieję, że zdecydujesz się ją pokolorować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. praca wyszła super. to tło bardzo mi się podoba, czekam na kolejne szkice i mam nadzieję, że pokolorujesz ten :)
  dariavaria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Klimat fantasy to coś dla mnie, dlatego będę zaglądać :)
  Ja też chętnie zobaczyłabym ten rysunek w kolorze, jestem ciekawa jak rozwiązałabyś światło. Z tego co widzę ona trzyma jakiś płomień, to mogłoby wyjść bardzo fajnie w kolorach :)

  OdpowiedzUsuń