środa, 24 sierpnia 2016

[Cienkopis] Bibliotekarka W.I.P.

Cześć i czołem! Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kolejny lineart do rysunku, nad którym obecnie pracuję. Nie będę się rozpisywać, bo już zaczęłam prace nad kolorową wersją i prawdopodobnie pojawi się wraz z jeszcze jedną pracą już jutro, ale pomyślałam że mogę wrzucić dla urozmaicenia również W.I.P. rysunku.

Tak na dobrą sprawę pierwszy szkic tej postaci zrobiłam już w grudniu 2015, ale do tej pory nie zebrałam się na pełny, wykończony rysunek nie mówiąc już o tym że musiałam dopracować design który w pierwszej wersji był bardzo uproszczony. Na potrzeby tej pracy wcisnęłam trochę więcej szczegółów. Ze szkicu jestem dość zadowolona, myślę że dobrze odzwierciedla mój pierwotny zamysł postaci. Teraz pozostało mi tylko dobrać kolory :)
(To zmienianie tytułu posta parę godzin po opublikowaniu)

6 komentarzy:

 1. Fajna postać. Teraz mi tak wpadło- może zrobiłabyś komiks? Nie, wiem! Rzucam Ci wyzwanie! Zrób komiks :D
  Pozdrowionka
  Saphira
  zkredkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jaki komiks? Długi, krótki? Tematyka? W każdym razie fajny pomysł. Challenge Accepted!

   Usuń
 2. Lineart bardzo ładny. Postacie, które ostatnio rysowałaś kojarzą mi się z jakąś bajką przygodową, coś na kształt szukania skarbów itd;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie :D Nominowałam Cię do Podaj Dalej Challenge! ->https://art-by-sprytnaniteczka.blogspot.com/2016/08/podaj-dalej-challenge-2.html#more

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny design i bardzo ładny, czysty lineart :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się to piórko przy szyi, dyskretnie podkreśla profesję bohaterki :)

  OdpowiedzUsuń