poniedziałek, 8 sierpnia 2016

[Cienkopis] Elf

elf, łowca, zwiadowca, postać, rysunek, lineart, obrys, szkic, fantasy, postać, magia
Ostatnimi czasy na blogu zrobiło się strasznie czarno-biało. Muszę w końcu zrobić coś w kolorze...
A tak w ogóle to dzień dobry. Dzisiaj kolejny lineart w stylu fantasy. Ostatnio był krasnolud, to teraz pora na elfa. Przez dłuższy czas nie mogłam się zabrać do tego projektu, ale w końcu coś mi zaczęło wychodzić. Co tu dużo mówić? Jest postać, ma szpiczaste uszy, gapi się w podłogę a dookoła drzewka, grzybki i paprotki. Powoli wprawiam się w rysowaniu roślinności. Tym razem chyba trochę przesadziłam bo zaczęłam się sama gubić w konturach i już nie wiedziałam co jest czym. Mimo to w końcu udało mi się to ogarnąć. Może w kolorze będzie to bardziej przejrzyste. Ogólnie wyszło chyba całkiem dobrze, ale oczywiście efekt najlepiej będzie ocenić dopiero w kolorze.

Szczerze, to ostatnio zupełnie nie mam pomysłów na rysunki. Nie mogę się skupić na żadnej pracy i szkicuję tylko różne dziwne twarze i marne zarysy postaci. Macie jakieś sposoby na pozbycie się blokady twórczej?

Ps: Lepszego pomysłu na tytuł posta nie miałam. Elf to elf :P

4 komentarze:

 1. Niesamowity rysunek. Nie przejmuj się, że nie jest przejżyście, przecierz to elf w lesie, a lasy po których elfy chodzą zawsze są gęste ;) Bardzo podoba nmi się ten rysunek. Mogłabyś trochę jednak popracowac nad twarzami. Wszystkie twoje postacie mają je prawie takie same xD
  Pozdrowionka
  Saphira
  zkredkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. postać bardzo ładna. las powinien być gęsty, ale fajnie, jak to pokolorujesz, bo możnaby było się w tym zgubić xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny lineart, nie odczułam, żeby było czegoś za dużo, lub chaotycznie, wszystko w porządku:)Szczególne brawa za ubranie, szczegóły takie jak ornamenty i paski robią świetnie wrażenie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Według mnie dopracowane tło nie przeszkadza w odbiorze. Postać narysowana jest najgrubszą linią, więc skupia największą uwagę, tak jak być powinno. Ciekawy pomysł na zbroję, strasznie podobają mi się te wszystkie paseczki i ornamenty.

  OdpowiedzUsuń