piątek, 29 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 29

suszarka, świtka, prosiaczek, elektryczność, elektryczna bestia, electric beast, walka, superhero, superbohater, rysunek, 30 day, drawing, challenge comcom!!, promarker
Cześć! To już przedostatni post z wyzwania rysunkowego. Jak na złość dzisiaj rysunek zajął mi trochę więcej czasu i przy robieniu zdjęcia miałam słabe światło. Jutro więc będę musiała zrobić fotkę jeszcze raz i podmienić w poście.

Dzisiejszy temat to "Ty jako superbohater przeciwko elektrycznej bestii", no ale oczywiście zwykłe podejście do tematu byłoby zbyt proste. Pytanie podstawowe: czy tylko mnie świński ryjek przypomina gniazdo elektryczne? Ten pomysł posłużył mi do takiego oto rysunku. Cóż, muszę przyznać, że gdyby nie wyzwanie, to w życiu bym czegoś takiego nie narysowała. Swoją drogą dobór urządzenia jest zaskakująco trafny: nienawidzę używać suszarki. Mordercza elektryczna świnka tym bardziej nie ułatwia sytuacji :P
Miałam znów parę problemów z doborem markerów. Niektóre z nich starałam się poprawiać kredkami, ale nie wszędzie dało to zamierzony efekt. Parę rzeczy spróbuję jeszcze poprawić przed ostatecznym zdjęciem.
Zakładam, że przyzwyczailiście się już do dziwnych pomysłów. Mam więc nadzieję że również ta praca Wam się spodoba. W ramach ostatniego tematu postaram się przygotować fajny, podsumowujący rysunek.

Edit: Jest już nowe zdjęcie w lepszej jakości :)

2 komentarze:

  1. Ale świetne, ten prosiaczeek <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolejny raz zaskakujesz ciekawym pomysłem :) Rzeczywiście, coś w tym jest z tą świnką. Świetna praca, pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń