wtorek, 26 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 26

smerfy, smurfs, mechaniczny smerf, baltazar, czarnoksiężnik, czarodziej, robot, walka, bajka, rysunek, kreskówka, drawing, 30 day, challenge, comcom!!
Cześć i czołem! Ostatnio na zmianę wałkujemy gry i kreskówki, dzisiejszy rysunek nie będzie więc wyjątkiem. Tym razem jedna z moich ulubionych bajek dzieciństwa: Smerfy!

"Robot vs. Czarnoksiężnik"- tak brzmi dzisiejszy temat. Po jednej stronie mamy więc Baltazara (bo Gargamel jest zbyt mainstreamowy) a po przeciwnej stronie mechanicznego smerfa. Ten drugi pojawiał się chyba w dwóch odcinkach i biorąc pod uwagę, że jest z drewna i ma koła zębate w głowie to chyba zalicza się jako swego rodzaju robot, co nie? Bardzo spodobało mi się takie połączenie postaci, Bo czemu nie?
Jak już pewnie zauważyliście, w większości przypadków rysowania postaci rysunkowych (masło maślane smakuje jak masło) staram się trzymać stylistyki oryginału. Myślę, że w tym przypadku udało mi się w miarę poprawnie przedstawić obydwu bohaterów, choć przez nieudane zdjęcie kolorystyka mocno się różni w stosunku do tego, jak praca wygląda w naprawdę. Przede wszystkim szata czarnoksiężnika ma zupełnie inny odcień. Dawno nie narzekałam na to, że jakaś praca wygląda lepiej w realu, ale w tym przypadku jestem zbulwersowana tak drastycznym przekłamaniem kolorów. Niestety, takie uroki braku skanera... I to w sumie tyle. Smerfujcie się i cześć!

2 komentarze:

  1. Smerfy <3 !! Zawsze bardzo lubiłam oglądać smerfy jak byłam mała :D Myślę, że dobrze oddałaś temat pracy, a już na pewno oryginalnie :D
    Pozdrrowionka
    Saphira

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam smerfy<3<3<3 A rysunek śliczny. ciekawe podejście do tematu.

    OdpowiedzUsuń