poniedziałek, 25 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 25

don't starve, gra, klei entertaiment, game, chester, fan art, drawing, rysunek, zwierzątko, skrzynek, skrzynka, 30 day, challenge, comcom!!
Hello! Dzisiaj znowu będą gry. A właściwie jedna gra. A właściwie Don't Starve. A właściwie rysunek z Don't Starve. A właściwie ten wstęp jest żałosny...

Dzień 25 wyzwania, do końca jeszcze tylko 5 rysunków. Dzisiejsze zadanie brzmi: "Gra video którą chciałbyś obejrzeć na ekranie kinowym". Gier miałam sporo- pomysłów zero. Najpierw chciałam narysować coś z Dragon Age, ale nie wiedziałam, co. Potem pomyślałam o Minecraft. Ostatni mój kontakt ze Story Mode udowodnił mi, że z tej gry da się wycisnąć ciekawą fabułę. No ale znowu- zupełny brak weny. No dobra, to może Don't Starve? Niech będzie. Tyle że oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie przesiedziała dwóch godzin nie wiedząc, jak się zabrać do szkicu. A potem Bum! Szybka koncepcja: będzie Chester, będzie uroczo, będzie śmiesznie. No i wyszedł Chester.
Jeśli ktoś nie kojarzy tej gry to szybko wyjaśniam: dwuwymiarowa gra survivalowa z rysunkową grafiką, ciekawymi postaciami i niezwykłym klimatem. No i oczywiście wszystko chce zamordować gracza, bo jakby inaczej? Myślę, że pełnometrażowy film animowany na tej podstawie mógłby być naprawdę interesujący. A Chester... to taka chodząca skrzynka. Nie wyobrażam go sobie jako głównego bohatera, ale z pewnością wprowadziłby element komiczny do fabuły. No i jest bardzo pocieszny :P
Myślę, że rysunek wyszedł dość dobrze. Jestem bardzo ciekawa, jakie filmy na podstawie gier Wy chcielibyście zobaczyć?

1 komentarz:

  1. Ja gier nie znam, ale znam ciebie i twoje rysunki, więc mogę orzec, że ten tutaj jest bardzo ładny, ale przy temacie "Kostium, który chciałabyś nosić na konwencie komiksowym" wypada nieco blado.

    OdpowiedzUsuń