czwartek, 21 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 21

disney, kaczor donald, donald duck, duck tales, kacze opowieści, komiks, animacja, bajka, pokemon, anime, pikachu, pokemony, pokeball, kreskówka, fanart, comcom!!, 30 day, drawing challenge, rysunek, promarker,
Hej! Dzisiaj standardowo mam Wam do pokazania kolejny rysunek z wyzwania. A że nie mam pomysłu na jakiś sensowny wstęp, to przejdźmy od razu do opisu:

Na starcie stwierdzam, że nie jest to najlepszy rysunek z tego wyzwania, aczkolwiek i tak myślę, że wyszedł całkiem znośnie. Przede wszystkim nie jestem zadowolona z cieniowania, gdyż miałam problem z dobraniem odpowiednich markerów. Temat na dziś to: "Postać komiksowa vs. postać anime", przy czym nie wiem dlaczego tłumacząc wyzwanie ujęłam to w liczbie mnogiej. Głupie błędy się zdarzają. Pomysł był taki: będzie postać, będzie pokemon i postać będzie próbowała złapać pokemona. Najpierw myślałam o walce Thor vs Pikachu: wiecie, pioruny, te sprawy, ale potem doszłam do wniosku, że gość z wielkim młotkiem walczący z elektryczną myszą jest za mało śmieszny, więc przerobiłam koncept i kompletnie odeszłam od postaci Marvela. Zawsze bardzo lubiłam komiksy z Kaczora Donalda i chociaż wiem, że jest to postać bardziej animowana niż komiksowa, to uznałam że można na to przymknąć oko... Potem jeszcze pomyślałam, że w sumie ciekawie by było jakby bohater Disneya nie wiedział co zrobić z tą czerwono-białą piłką i w sumie tak powstało to coś... no i w sumie tyle. Nie będę przedłużać bo już nie mam pomysłu, co napisać. Papa :)

1 komentarz:

  1. Mina kaczora według mnie nie jest w stylu Donalda, ale na przekór rysownikom nigdy nie może być idealnie. :P Za to Pikachu bardzo ładnie ci wyszedł.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń