niedziela, 17 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 17

super mario bros, mario, toad, princess is in another castle, fanart, rysunek, grzybek, gra, nintendo, nes, retro, cytat księżniczka jest w innym zamku, drawing, 30 day, drawing, challenge, comcom!!"Ale nasza księżniczka jest w innym zamku!"
Cześć i czołem! Na dziś mam kolejny rysunek, po raz kolejny o tematyce gier. Dzisiejsze zadanie bowiem brzmi: "Ulubiona scena z gry video". Swoją drogą zaczynam coraz lepiej wyrabiać się czasowo. Cieszę się również, że nie przeszkadza Wam ewentualne opóźnienie postów. Pisanie na czas nie sprzyja jakości tekstu.
Jeśli ktoś jeszcze nie wie, rysunek przedstawia sytuację z gry Super Mario Bros, w którą ostatnio sobie często grywam.
Po każdej walce z bossem w grze czeka na nas grzybogłowy ludzik, z informacją, że "Księżniczka jest w innym zamku". Stwierdziłam, że może być to fajny temat na rysunek. Z resztą swego czasu narysowałam Mario i Luigiego, to dlaczego Toad nie może mieć swoich pięciu minut? Przechodząc do spraw bardziej technicznych, rysunek nie jest zbyt skomplikowany, ale z drugiej strony nie było po co na siłę kombinować. Proste obrazki też mogą być dobre, co nie? Film z tym rysunkiem znajdziecie tutaj: Klik!
Papa :)

3 komentarze: