sobota, 16 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 16

wiking, wojownik, rysunek, króliczek, strach, śmieszne, 30 day, drawing, challenge, comcom!!
Hej! Dzisiaj już na szczęście post o trochę rozsądniejszej godzinie, z czego bardzo się cieszę bo serio, po tym całym wczorajszym rysowaniu byłam wykończona. Może nie fizycznie, ale mentalnie na pewno. Ten rysunek z kolei bardzo fajnie mi się rysowało, a temat na dziś brzmi "Odważny wojownik".
I w sumie ostatecznie nie jest zbytnio odważny. Uznałam, że znowu można pobawić się tematem i tak odważny i budzący grozę wiking ucieka przed króliczkiem :P
Tym razem jestem bardzo zadowolona z cieniowania. Zaczęłam testować nowe techniki wykańczania, z moim zdaniem dobrym skutkiem. Z pewnością zauważyliście że ostatnio często używam białego żelopisu. Dzisiaj natomiast postanowiłam wypróbować czarną i białą kredkę jako dopełnienie. O ile bieli już parę razy używałam, chociaż mniej intensywnie, o tyle czarnej kredki użyłam tak  po raz pierwszy. Uważam, że świetnie dopełnia cieniowanie i nadaje obrazkowi głębi. A Wy co myślicie o kolorach tej pracy?

1 komentarz:

  1. Bardzo mi się podoba wiking :D Epitet określający tegoż wikinga powinien być w cudzysłowiu xD Bardzo fajnie wyszło Ci cieniowanie. Dobrze jest próbować nowych metod, ja na przykład zaczęłam się bawić grafiką komputerową i to właściwie dzięki tobie ;)
    Pozdrowionka
    Saphira
    zkredkami.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń