piątek, 15 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 15

Nie wierzę, że zdążyłam! Za 10 minut byłoby jutro. Dzisiejszy rysunek zajął mi niebywale dużo czasu i powoli dochodzę do wniosku, że rysowanie potrafi być wyczerpujące :P

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to dosyć nietypowy rysunek ze względu na format. (oczywiście jestem z tego powodu zła, ponieważ przeczy to mojemu perfekcjonizmowi i nieestetycznie wyróżnia się na tle innych postów... takie życie :P ) Dzisiejszy temat brzmi: "Ty jako bohater vs. przyjaciel jako złoczyńca". Do tego tematu jednak podeszłam pod zupełnie innym kątem. Miałam ciekawy pomysł na rysunek i uznałam, że "pojedynek" nie musi koniecznie polegać na nawalaniu się nawzajem, może być również związany z grą, chociażby w karty (a tak naprawdę miałam problem z narysowaniem walki :P). Bo niby czym zajmują się superbohaterowie po godzinach?
Tak szczerze nie jestem w pełni zadowolona z efektu. Brakło mi czasu na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, ale mimo wszystko rysunek chyba nie razi po oczach. Taaaak... to już drugi raz kiedy z całego rysunku najlepiej wyszedł mi fotel. Mam do Was jeszcze pytanie: czy jeśli lekko poślizgnę się czasowo i post wyjdzie nieznacznie po północy, zadanie będzie można nadal uznać za zaliczone, czy oznaczać to będzie porażkę?
I w tym momencie chyba wyczerpałam temat na dziś. Muszę przyznać, że nie potrafię grać w karty... dlatego moje postać oszukuje :P

4 komentarze:

 1. Według mnie jeśli post pojawi się nieco później to zadanie będzie wykonane, bo chodzi o rysowanie, a nie czas wstawiania postów. Co do rysunku. Masz świetne pomysły. To jeden z twoich rysunków, który bardziej mi się podoba.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z limonką w sprawie postu po północy. Przede wszystkim rysunek ma być wykonany ;) Bardzo podoba mi się mimika twarzy bohaterów obrazka. Ten zegar jest bardzo interesujący. Jak wpadłaś, żeby go tak narysować?
  Pozdrowionka
  Saphira
  zkredkami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam zrobić jakieś dopełnienie do pracy by pomiędzy postaciami nie było pusto. Ogólnie chciałam najpierw umieścić pytajnik w centrum tarczy zegarowej jako ozdoba, ale że wyszło krzywo zauważyłam, że dobrze się sprawdzi jako wskazówka.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. no, jeśli POST wyjdzie później, a nie rysunek, to ok. a rysunek bardzo fajny, dość nietypowy...ale ciekawy, szczególnie z tą ręką w portalu xD

  OdpowiedzUsuń