sobota, 23 lipca 2016

[Promarker] ComCom!! Challenge Dzień 23

marvin the martian, marsjanin marvin, kosmita, rysunek, fanart, fan art, kreskówka comcom!!, challenge, 30 day, drawing, postać
Hejo! Pozdrowienia z gór! Mam dla Was kolejny rysunek. Muszę się przyznać, że odliczam już do końca wyzwania. No, ale sama się w to wpakowałam to teraz mam.

Zadanie na dziś to "Ulubiony kosmita". Tyle, że ja ulubionego kosmity nie mam :P
Właściwie to w ogóle nie miałam pomysłu, jaką postać narysować. Na szczęście tata podrzucił mi całkiem fajny koncept :)
Marsjanin Marwin, bo tak nazywa się ta postać, pochodzi z kreskówki "Nieziemski królik", a przynajmniej tak głosi Wikipedia. Powiem krótko: pojęcia nie mam, kto to jest, ale jak tata pokazał mi obrazki postaci to pomysł od razu mi się spodobał. Swoją drogą praca pokazana obok to przerobione zdjęcie i patrząc na jakość zaczynam się zastanawiać, czy skanowanie prac po powrocie będzie konieczne. Co prawda zdjęcie nigdy nie przebije skanu, jednak uważam, że po mocnej obróbce wygląda to zadowalająco. Jak myślicie? Lepiej przerabiać w ten sposób czy może darować sobie obróbkę zdjęć i poczekać na dostęp do skanera?

3 komentarze:

 1. Czas dzieciństwa <3 Zawsze go lubiłam, mimo iż chciał zniszczyć Ziemię <3 Świetnie Ci wyszedł!
  Szczerze, to ja nie widzę różnicy między Twoimi zdjęciami a skanem ^^"

  OdpowiedzUsuń
 2. hehe, ale fajnie ci wyszedł! ja też nie wiem kto to jest... a co do zdjęc a skanu to ja nie widzę różnicy.
  ps. zostałaś nominowana do LBA

  OdpowiedzUsuń
 3. No i kolejna fajna praca. Co do jakości to rób tak jak ci jest wygodniej. W obu wersjach dobrze się prezentuje. My i tak posty będziemy czytać.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń