niedziela, 10 lipca 2016

[Grafika] ComCom!! Challenge Dzień 10

panda, panda czerwona, panda mała, zwierzątko, futrzak, ogień, płomień, magia, rysunek, grafika, digital painting, wyzwanie, challenge
Jedna trzecia wyzwania już za nami! Jak na razie idzie bardzo dobrze, chociaż szczerze mam coraz większe problemy ze zrealizowaniem danych tematów. Dzisiaj połączenie dwóch rzeczy, których nigdy nie potrafiłam rysować: "ulubione zwierzę z mocą ognia"

Zacznijmy od tego, że nie mam ulubionego zwierzęcia, więc wzięłam jakiegoś słodkiego futrzaka. Panda czerwona to zwierzę, które uważam za mega urocze i ponadto ma kolor sierści pasujący do płomieni. I ogień, czyli najgorsza rzecz do rysowania ever. O ile ogon wyszedł w miarę znośnie, o tyle uszy to tragedia. Ale może ja się czepiam? W każdym razie praca w trochę innym stylu niż zazwyczaj. Zupełnie nie miałam pomysłu, jak to wycieniować i w sumie praktycznie do końca rysowania nie wiedziałam do końca, co właściwie robię :P
Rysowanie na spontanie również YT: Klik!

2 komentarze:

 1. Bardzo ładna praca! A mi właśnie bardziej uszy się podobają. Ogon tez jest ok. I wogóle to jak ogień rysujesz mi się podoba.
  zapraszam do mnie:
  DariaVaria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jak pierwszy raz to zobaczyłam to skojarzyło mi się z kukłami albo takimi zwierzątkami z bajek dla dzieci. Ogień dobrze ci wyszedł.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń