piątek, 1 lipca 2016

[Grafika] ComCom!! Challenge Dzień 1

superhero; postać; wyzwanie; bohater; challenge; 30 day;Dzień dobry. Dzisiaj zaczynamy challenge rysunkowy, w którym przez następny miesiąc będę starała się codziennie wykonywać rysunek na dany temat. Na dzień pierwszy zadanie brzmiało "narysuj siebie jako superbohatera".
Zastanawiałam się, czy rysować postać ze swojego awatara czy faktyczny wygląd, ale zdecydowałam się na to pierwsze. Pomyślałam, że będzie fajniej (jak komuś przeszkadza, to niech zmieni włosy na brązowe i dorysuje okulary). Strasznie długo zajęły mi rozkminy nad "supermocą", ostatecznie stwierdziłam, że przy wyzwaniu rysunkowym powinnam kierować się tym, jak coś wyjdzie na rysunku. W ten sposób przyszły mi do głowy portale.
Swoją drogą pomyślałam, że przydałoby się zacząć dawać jakieś tło do obrazków, a że nienawidzę go rysować, to zdecydowałam się na coś minimalistycznego. I co sądzicie? Wyjdzie coś z tego wyzwania?

1 komentarz:

  1. Na pewno coś z tego wyzwania wyjdzie. Na razie idzie świetnie. Piękne! Ja też rozkminiam moce. Na razie myślałam nad teleportacją, znikaniem i super szybkością.
    Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń