czwartek, 30 czerwca 2016

[Info] ComCom!! 30 Day Drawing Challenge Edition

komiks; wyzwanie; 30 days; challenge; comcom
Cześć wszystkim! Parę dni temu wspomniałam, że rozglądam się za jakimś wyzwaniem rysunkowym i właśnie znalazłam jedno, które mam zamiar realizować. Wyzwanie twa 30 dni i jest głównie w tematyce komiksów i filmów. Na potrzeby tego posta w miarę możliwości przetłumaczyłam wszystkie zadania. Posty z rysunkami będę starała się wrzucać codziennie, zaczynamy od jutra.

Chciałabym również Was zachęcić do wzięcia udziału w tym wyzwaniu i publikowaniu swoich prac. Jeśli postanowicie się przyłączyć, podzielcie się swoimi rysunkami (linkami do nich) w komentarzach. Fajnie będzie zobaczyć, jak różne osoby interpretują ten sam temat. Mam nadzieję, że wyzwanie Wam się spodoba (i mam nadzieję, że nie odpadnę po dwóch dniach :P). Trzymajcie się i cześć.
>Link do oryginalnego wyzwania: Klik!

3 komentarze:

 1. Bardzo fajne zadania. Ja co prawda sama sobie wymyśliłam tematy do tego challenge-u, ale chyba jednak zrobię tą wersję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym nie umiała sama wymyślać tematów. Między innymi dlatego zaczęłam szukać wyzwania, bo brakowało mi już pomysłów na rysunki :)

   Usuń
 2. Biorę się za to wyzwanie! Super! 😃

  OdpowiedzUsuń