wtorek, 3 maja 2016

[Info] Robimy przemeblowanie!

Cześć wszystkim (albo cześć wszystkim, którzy jakimś cudem jeszcze tu zaglądają). Po swojej kolejnej kolosalnej nieobecności, podczas której rozmyślałam nawet nad zawieszeniem bloga, mogłabym spokojnie zaserwować Wam długą pogadankę na temat pasji, marzeń i czegoś jeszcze. Ale tego nie zrobię. Dlaczego? Bo wreszcie sama sobie strzeliłam kopa w dupę i wzięłam się do roboty. Słuchajcie, robimy przemeblowanie!
 
Po pierwsze, ostatnio dostałam przysłowiowego "oświecenia". Dlaczego nie chce mi się wrzucać postów? Bo do jasnego pioruna to przestało być rysowanie dla przyjemności, tylko rysowanie "na bloga". Robiłam specjalnie, przeznaczone na posty rysunki, które zajmowały mi po parę godzin i zaczęłam traktować to jako obowiązek. Pewnie zauważyliście, że nigdy nie pokazywałam Wam szkiców i innych, mniej "rozbudowanych" prac. Tymczasem jakiś czas temu wypracowałam sobie nowy styl rysunku, taki, jaki widzicie na obrazku po lewej. I wiecie co? Z efektów jestem dużo bardziej zadowolona, a powyższa praca zajęła mi to około 30 minut i po skończeniu nie czułam tego "znużenia", które towarzyszyło mi przy każdym rysunku robionym na bloga.

Sprowadza się to do tego, że mam zamiar zupełnie zmienić sposób pisania postów.
-Mniej lania wody na temat jednego, głupiego rysunku (przycisk "czytaj dalej" jedzie na wakacje);

-Koniec z pisaniem, że jestem zadowolona, w końcu wrzucam tylko to, z czego jestem zadowolona :P;
-Więcej szkiców i niewykolorowanych prac, w końcu nie muszę każdego rysunku dopinać na ostatni guzik, żeby móc go Wam pokazać;
-Częstsze, krótsze i bardziej dynamiczne posty.
I to chyba byłoby na tyle. Żeby nie być gołosłowną jeszcze dzisiaj wrzucę jakiś normalny post. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nowy system, nowy styl rysowania i moje odświeżone podejście. Możliwe, że ktoś uzna to za krok wstecz, ale dla mnie będzie to prostsze, a Wy dostaniecie więcej ciekawych (mam nadzieję) postów i rysunków. Na razie jednak ja kończę. Trzymajcie się i cześć.

Ps: Jak Wam się podoba nowy nagłówek?
Ps2: Wiecie, że jest to równo 200 post? Chyba naprawdę był już czas na zmianę :P

5 komentarzy:

 1. Fajnie, że powracasz do pisania postów, bardzo mi ich brakowało. Jeśli uważasz coś za obowiązek, który nie sprawia ci już takiej przyjemności jak kiedyś, to bez sensu abyś robiła to dalej. Uważam, że rysunek taki jak powyżej jest śliczny - z resztą jak zawsze ;)
  momentofdreamsheart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba. Właśnie staram się coś zrobić z tym, żeby przestać traktować to jak obowiązek- dlatego to przemeblowanie :)

   Usuń
 2. ad ps: MANGA!!!!! MANGA ZOMBII!!!!!
  AD PS2: na 300 setny post pewnie powiesz, że się stanie np. kulinarny lub fotograficzny :P

  OdpowiedzUsuń
 3. na wszsystko bede mowic MANGO. jak nie pasi to baj baj

  OdpowiedzUsuń