poniedziałek, 2 listopada 2015

[Grafika] Water Girl

Cześć i czołem! Jek widzicie, staram się wracać co cotygodniowych postów. Miałam wrzucać wczoraj, ale jakoś stwierdziłam, że na Wszystkich Świętych to trochę głupio. Dzisiaj natomiast nie byłam w szkole, bo mój epicki dyrektor stwierdził, że na Wszystkich świętych powinno być wolne :) 

W każdym razie, kontynuujemy serię fan artów z najdziwniejszej bajki ever! Pomysł na kolejną postać podrzuciła mi kuzynka. Myślę, że wyszło całkiem nieźle, chociaż ten czerwony totalnie koli w oczy. Miałam straszną rozkminę, czy zostawić oryginalną kolorystykę, czy zmieniać. Uznałam jednak, że trzymamy się pierwowzoru. Cóż... nigdy nie byłam dobra w rysowaniu wody i jestem przekonana, że bardziej przypomina to wiatr. Chyba jednak będę musiała z tym jakoś żyć :P

Obecnie jestem w trakcie robienia fan artu z pewnej gry. Do narysowania mam trzy postacie i przyznam się, że robi się to strasznie żmudne. Efekt końcowy na pewno Wam pokażę.  Dzisiaj już by to było na tyle. Mam nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć.

2 komentarze:

  1. Naprawdę masz epickiego dyrektora. U nas męczarnia. Mieliśmy w tym dniu sprawdzian kompetencji i z przyrody i 2 kartkówki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna grafika :)
    Obserwujemy? Daj znać u mnie :)!
    marmurka-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń