niedziela, 13 września 2015

[Promarker] Królika widzę!

Cześć. Ostatnimi czasy nie miałam okazji pozawracać Wam głowy rysunkami związanymi z nagłą fazą na jakąś książkę/mangę/bajkę (niepotrzebne skreślić). Dzisiaj mam zamiar to nadrobić, pokażę więc Wam mój kolejny rysunek z mojej ulubionej mangi "Alicja w Krainie Serc".

Historia rysunku jest dość pokręcona. Otóż swego czasu znalazłam w internecie stronę, gdzie można kupić maskotkę szytą na bazie rysunku. Zamarzył mi się wtedy biały królik. Niestety zamówienie nie wypaliło, ale rysunek został. Co prawda nie na początku nie miałam zamiaru wrzucać rysunku na bloga ale myślę, że jednak jest on warty pokazania. Jestem z niego bardzo zadowolona. 

Do rysunku użyłam Promarkerów, chociaż oczywiście biały został biały. Bardzo mnie dziwi, że skaner jak raz postanowił dobrze zeskanować ołówek, którym zaznaczałam kontury futerka. Ten sprzęt ma niezwykłe kaprysy.

Niestety dzisiaj to tyle. Szczerze przyznam, że miałam dziś wrzucić inny rysunek, ale nie chciało mi się go skończyć :P Ja się z Wami żegnam, trzymajcie się i cześć.

 

2 komentarze: