poniedziałek, 28 września 2015

[Lilla Lou] Zielona sukienka

Cześć. Po raz kolejny  piszę do Wam po bardzo długiej przerwie,  mimo to nadal żyję, chociaż trochę chorowicie. Na dzisiaj przygotowałam projekt Lilla Lou. Dotarło do mnie ostatnio, że jakoś dawno nie wrzucałam nic z tego tematu :)

Ogólnie jestem zadowolona z projektu, zwłaszcza że kosztował mnie sporo  nerwów i czasu. Nadal jednak waham się co do kolorystyki, która pierwotnie miała być w pastelowych kolorach. Zebrało mi się jednak na oglądanie Avengers'ów i jakoś tak nie mogłam się powstrzymać przed zmianą kolorów na takie, jakie są teraz.

Na żywo skóra jest trochę ciemniejsza, co jest efektem kombinowania z różnymi kredkami. Mimo to chyba w miarę się udała, przynajmniej skaner nie zrobił wszystkiego na biało, jak to czasem potrafi :)

Dzisiaj to tyle. W ramach jakiejś rekompensaty za długą nieobecność mogę Wam powiedzieć, że mam już przyszykowane trochę materiałów na kolejne post,y, które pojawiać się będą niebawem. Szykuje się także nowy repainting, który skończyłam robić dosłownie parę godzin temu. W każdym razie będę kończyć. Trzymajcie się i cześć.

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Kiedy próbuję dodać jakąkolwiek pracę wyskakuje mi "błąd strony". Testowałam wszelkie rozdzielczości, wagi plików itd (nawet kilka przeglądarek), ale nie daję rady wrzucić. Wiesz może, co z tym zrobić albo znasz kogoś, kto też miał taki problem? Byłabym wdzięczna za pomoc :)

   Usuń
  2. Ajajaj! Musisz po prostu dodawać do jednej kategorii, bynajmniej u mnie i u kilku osób tak to działa!

   Usuń
  3. Strasznie Ci dziękuję! W takim razie biorę się za wrzucanie zaległych prac :)

   Usuń
 2. Śliczny projekcik. Cieszę się, że masz przygotowane następne posty. Zawsze z chęcią zaglądam na Twojego bloga.

  OdpowiedzUsuń