niedziela, 6 września 2015

[Customizing] Rebecca Steam


Cześć. Dzisiaj jak obiecałam pokażę Wam moją najnowszą przeróbkę lalki Monster High. Zapewne niektóre osoby pomyślały już "Znowu remake!", ale nie tym razem.

Tak się złożyło, że na urodziny dostałam od rodziców lalkę Rebecca Steam, dokładnie ten sam model, który przerabiałam jakiś czas temu. Oczywiście darowanemu koniowi  nie patrzy się w zęby, a ja jak wiecie bardzo lubię kompletować "rodziny" lalek. Bardzo zależało mi więc, by wykreować inną postać. W tym celu zmieniałam lalce strój i starałam się nadać jej twarzy delikatny charakter. Mimo to chyba nadal przypomina swoją "siostrę" z mojej szóstej przeróbki :) 

Efekt mnie satysfakcjonuje, niestety aparat musiał po raz kolejny zepsuć zdjęcie. Tym razem może sama się popiszę "kreatywnością" i wymyślę imię dla lalki. Ja jednak nie jestem tak doświadczona w tym temacie jak Wy, więc lalkę nazwę banalnie: Rose. Zależy mi jednak, by tak jak jej "siostrzyczka": Rachel, miała imię na "R"

Swoją drogą jeśli chodzi o customizing, dobiliśmy już całkiem fajne liczby, mianowicie (nie licząc "firmowej" lalki ze specialu):
10 postaci, 11 przerobionych lalek i 13 postów z lalkowej przemiany.
W związku z tym chodzi mi już po głowie pewien pomysł odnośnie lalkowej przemiany, jeżeli dojdzie on do skutku, w jakimś rozsądnym czasie dowiecie się więcej. A  jeśli nie, to będziemy udawać, że nic na ten temat nie wspomniałam. Domyślacie się już, o co chodzi?
 Dzisiaj to na tyle. Mam nadzieję, że moja 10. postać, Rose, przypadła Wam do gustu. Ja już będę kończyć. Trzymajcie się i cześć.

2 komentarze:

  1. Cudna lalka. Taka... delikatna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Twoja Rose ma słodkie różane rumieńce
    i spojrzenie barwy burzanego nieba :)
    czyżbyś planowała rozdawajkę, konkurs?!

    OdpowiedzUsuń