wtorek, 4 sierpnia 2015

[WAKACJE] Początek wyjazdu

Cześć. Dzisiaj po raz pierwszy w tym roku piszę do Was z gór. Do tej pory z wyjazdu jestem bardzo zadowolona, choć jestem tu dopiero 4 dni. Zdążyłam już narysować parę projektów, dlatego teraz prezentuję Wam jeden z nich.
Tak na dobrą sprawę, jestem tam, gdzie byłam w zeszłym roku. Strasznie lubię to miejsce, dlatego chętnie spędzam tu któreś wakacje z rzędu. Tym razem zaprałam cały arsenał kredek, markerów i innych przyborów :)

Projekt wykonany jest robiony totalnie na spontanie. Nie miałam żadnej koncepcji, szkicowałam co mi do głowy przyszło. Stwierdziłam, że użyję promarkerów, może dlatego, że jak dla mnie są prostsze w użyciu. Zdjęcie robiłam aparatem, chociaż mocno przyłożyłam się, żeby efekt końcowy był dobry. Wyszła chyba całkiem niezła jakość.

Dzisiaj to na tyle.Muszę się przyznać, że od 3 dni próbuję napisać posta, ale tu wiecznie jest coś do roboty. Skończyłabym już wczoraj, to nagle mój tata zaserwował nam seans Batmana i tyle było z pisania :) W każdym razie ja się z Wami żegnam. Trzymajcie się i cześć.


3 komentarze:

 1. Cieszę się, że masz udany wypoczynek. Projekt jest śliczny i jak na aparat jakość WOW! To może jakiś projekt inspirowany Batmanem? Przecież zabrałaś arsenał :D.
  Pozdrawiam i życzę, by wypoczynek dalej ciągnął się tak dobrze.
  ~Purple

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle piękny projekt! Mam pytanie? Czy mogłabyś zajrzeń do mnie i może skometować lub zaobserwować. Mój blog się dopiero rozwija a ja cieszę się z najmniejszego śladu... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie chce psuć Ci wypoczynku który ma być miły, ale niedawno na jaw wyszła strona sprzedająca czyjeś prace i ... ukradła Twoje projekty... moje tez tam są... i wielu innych użytkowniczek i nawet prawdziwych artystów...:( http://wallpart.com/search?keyword=sarawi+studio&page=2

  OdpowiedzUsuń