piątek, 31 lipca 2015

[Info] Ogłoszenia wyjazdowe

Cześć. U mnie nadal trwa zapowiedziany remont, ale jako tako jestem w stanie coś napisać. Dzisiaj mam parę "ogłoszeń parafialnych", które warto by było napisać. Myślę, że będzie prościej, jeśli wszystko wypiszę w punktach.

1. Akcja: Wakacje znowu powraca!
Jutro, jak co roku, wybieram się w góry na dwa tygodnie. Myślę, że warto w tym czasie przywrócić system postów z poprzedniego roku, który nazwałam "Akcja: Wakacje". Posty z tego cyklu pojawiać się będą randomowo wypuszczane podczas mojego pobytu w górach. Zamieszczać będę zdjęcia krajobrazowe, różne szkice jakie zrobię podczas wyjazdu i tym podobne. Posty oznaczone będą jako"[WAKACJE]".

2. Po powrocie
Po powrocie z wyjazdu czeka mnie nadal remont w pokoju, dlatego nie wiem na ile będę w stanie coś pisać. Kiedy będę wiedziała coś więcej, dam Wam znać.

3. Kurs rysunku.
Filmy z Kursu rysunku na ten moment niestety będę musiała zawiesić. Posty z tej serii powrócą, gdy będę miała warunki do montowania. Same materiały być może zdołam nagrać również podczas wyjazdu, ale tego nie  obiecuję.

Dzisiaj to na tyle. Wiecie już, co pojawiać się będzie na blogu w najbliższym czasie. Od razu mówię, że posty nie będą wychodziły w jakiś konkretnych terminach, ponieważ chcę się cieszyć wyjazdem i wrzucać coś tylko kiedy będę miała co. Mimo to mam nadzieję, że posty przypadną Wam do gustu. Dzisiaj to na tyle. Trzymajcie się i cześć.


1 komentarz: