poniedziałek, 13 lipca 2015

[Grafika] Portret jak to zwykle

Cześć. Na dzisiaj planowałam kolejny tutorial, ale niestety pogoda mi się popsuła, więc pokażę Wam jeden z moich nowych rysunków.

Cóż, jak już pewnie zauważyliście, ja kiedy nie mam co rysować, rysuję przeróżne twarze. W taką już rutynę popadłam, że jest to pierwsza rzecz, jaka najprościej mi przychodzi do narysowania. Ostatnio natomiast udało mi się wyskrobać kolejny pseudo-portret, tym razem w bardziej mangowym stylu. Przetestowałam przy okazji trochę inny styl cieniowania na komputerze i udało mi się pod tym względem osiągnąć zamierzony efekt.

Ogólnie jestem zadowolona, chociaż rysunek nie należy do jakiś wybitnych. Na następny post postaram się złapać nieco dobrego oświetlenia i jeśli tylko słońce mi pozwoli, nagram tutorial blond włosów.
(Tylko najpierw sama się je nauczę rysować :P)

Dzisiaj to na tyle. Nie będę się bezsensownie rozpisywać, bo raczej nie ma już o czym. am nadzieję, że rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)

3 komentarze:

  1. coś jak remake obrazka "zielooone oczy"

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie interesuję się zbytnio grafiką, ale to wywarło na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo niecierpliwie czekam na blond włosy oraz na kolejny makijaż. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Portret śliczny. Podziwiam tych, którzy potrafią stworzyć coś takiego na komputerze. Czekam na następny tutorial. Pozdrawiam! :*

    OdpowiedzUsuń