środa, 1 lipca 2015

[Grafika] Little girl remake

Cześć. Witam Was po dość długiej przerwie, w pierwszym wakacyjny poście tego roku. Mam nadzieję, że teraz uda mi się już wrzucać posty częściej, ale o tego typu planach może na koniec. Teraz przejdźmy do rysunku, który na dzisiaj przygotowałam.

Po raz kolejny wzięłam się za remake, może dlatego, że jestem zbyt leniwa, by wymyślić coś nowego :)
Dla odmiany pierwotny rysunek nie jest aż tak stary, bo mniej więcej z moich początków zabawy MangaStudio. Nie mam nic do powiedzenia na temat "treści" rysunku oprócz tego, że mój mózg jest pokręcony. Z samego efektu jestem natomiast zadowolona. Stanowczo poprawił się mój styl rysowania postaci. Jeśli znudziły już Was rysunki remake to mogę Was pocieszyć, że starych prac do przeróbki mam jeszcze sporo :P

A teraz trochę z innej beczki, jak zawsze poprzynudzam organizacyjnie. Jak obiecałam, w trakcie wakacji postaram się wrzucać posty częściej i chcę obietnicy dotrzymać. Ponadto myślę, że w dość ciekawej formie: Tutoriale! Nie będą one do końca w takie, jak zazwyczaj. Będą dotyczyły poszczególnych sposobów rysowania różnorakich włosów, karnacji, makijaży itp, oczywiście w temacie Lilla Lou. Chciałabym w efekcie końcowym otrzymać coś na wzór encyklopedii cieniowania, ale na ile to wyjdzie? Nie wiem. Pomysł zawdzięczam Idze (Gabryska11), która napisała do mnie na maila w tej sprawie. (Bo ja nie gryzę, a zakładka kontakt jest, żeby z niej korzystać :P)

Ojj... Ale się 
rozpisałam... Dzisiaj to na tyle. Aha, jeszcze jedno. Taki jestem leń, że się w  końcu nie zgłosiłam do Summmer Time :D Mam nadzieję, że post, jak i rysunek Wam się spodobał. Trzymajcie się i cześć :)

1 komentarz: